INDUSTRIAL-SOCKET-IP44-3P-16A -32A
Description Amp Poles Voltage Packing
3P-16A 16A 2P+E 110V 10 Pcs/Box
12 Box/Ctn
3P-32A 32A 10 Pcs/Box
6 Box/Ctn
Name
Brand
Condition
New
12 Box/Ctn
3P-32A 32A 10 Pcs/Box